Je bent een ervaren professional. Steeds vaker begeleid je groepen in het komen tot nieuwe werkwijzen en besluiten. Je hebt vaak te maken met tegengestelde belangen. De onderstroom speelt dan vaak een rol: emoties, weerstand, expliciet of onuitgesproken. Je wilt nog beter worden in het begrijpen en begeleiden van deze processen. Je zoekt hiervoor een gedegen opleiding.
In de leergang voor procesbegeleiders scherp je jezelf als instrument aan door persoonlijke verdiepingsreis. Je krijgt inzicht in je eigen kwaliteiten en patronen als begeleider. Ook krijg je tools en werkvormen inzetten om deze processen te begeleiden.
Proces begeleiden is de vaardigheid van een begeleider om in teams te werken met dat wat zich in het hier en nu voordoet in de dynamiek van het team. Met als doel de ontwikkeldoelen van dat team te realiseren. De procesbegeleider is er telkens op gericht op het stimuleren van het lerend vermogen voor die competenties die het taaksysteem nodig heeft om de gezamenlijke resultaten te behalen. De focus ligt dus niet op de resultaten zelf!
De Leergang voor Procesbegeleiders is geschikt voor de ervaren professional die groepsprocessen begeleidt waarbij tegengestelde belangen spelen. Deelnemers kunnen bijvoorbeeld de rol hebben van HR-medewerker, bestuurder of communicatieadviseur. Ook managers, teamleiders en directeuren worden getraind in deze leergang. Kortom: elke professional die werkt met groepen en verschillende drijfveren.
6-12
MAESTRO PRIJS€ 4.995,- inclusief materialen en de kosten voor het conferentieoord en overnachting, indien je geen gebruik maakt van de overnachting € 100,- korting per blok en vooraf aangeven
PARTNER PRIJS€ 4.845,- inclusief materialen en de kosten voor het conferentieoord en overnachting, indien je geen gebruik maakt van de overnachting € 100,- korting per blok en vooraf aangeven
CURSUSKlassikaal
AANTAL DAGEN6 dagen (3 blokken van 2 dagen)
TIJD09.30 tot 16.30
Datum optie 1