De training ‘Mastering Agile Portfoliomanagement’ is gericht op implementatie en verbetering van Agile portfoliomanagement. Het is een tweedaagse training waarbij je leert hoe Agile portfoliomanagement kan worden ingericht met aandacht voor de koppelvlakken naar strategie enerzijds en executie anderzijds. De training is een ‘white label’ training wat wil zeggen dat we niet uitgaan van een specifiek geschaald agile framework (LeSS of SAFe, bijv.), maar dat we naar Agile portfoliomanagement kijken als een verzameling vaardigheden die een organisatie moet ontwikkelen om zich in een snel veranderende context staande te houden. Die lessen zijn van toepassing binnen elk Agile framework. De training is niet alleen gericht op theorie, maar tijdens de tweedaagse word je ook uitgedaagd om jouw eigen praktijk met wat goed en wat minder goed werkt, in te brengen. De training wordt gegeven door ervaren portfoliomanagement consultants die door de wol zijn geverfd en bij zeer uiteenlopende organisaties Agile portfoliomanagement hebben helpen inrichten. Uiteraard brengen onze ervaren trainers hun eigen ervaringen in.
De training ‘Mastering Agile Portfoliomanagement’ is een interactieve tweedaagse training die focust op het implementeren en verbeteren van Agile portfoliomanagement. De training behandelt zowel theoretische concepten als praktische toepassingen. Er is veel ruimte om eigen cases en ervaringen te delen en te bespreken met ervaren portfoliomanagement consultants en mededeelnemers. Tijdens de training leer je hoe Agile portfoliomanagement organisaties kan helpen zich aan te passen aan een snel veranderende omgeving en hoe je verbindingen legt tussen strategie en uitvoering.
Is deze training geschikt voor mij?
Twijfel je of je voorkennis toereikend is? Neem gerust contact met ons op om te bespreken of deze training voor jou geschikt is.
Leerdoelen
Wat krijg ik?
Examen en Certificering
De Mastering Agile Portfoliomanagement training leidt niet tot certificering.
Nederlands
MAESTRO PRIJS€ 1.495,-
PARTNER PRIJS€ 1.395,-
LOCATIE
Online
CURSUSTraining
AANTAL DAGEN1 dag
TIJD09:00 - 16:30
Datum optie 1